Siófok hotel: zabavte sa a ochutnajte miestne dobroty!

Sponzorovaný obsah

Siófok hotel

jazero Balaton

Letná sezóna je za dverami a my máme hneď za hranicou krásnu rekreačnú oblasť. Je to oblasť okolo jazera Balaton, ktoré je známe svojou teplou a príjemnou vodou počas celého letného obdobia. Práve preto sem prichádza množstvo rekreantov všetkých vekových kategórií.

Môžete si vybrať z veľkého množstva hotelov, no my by sme vám radi odporučili a upozornili vás na jeden veľmi výnimočný hotel. Je to Siófok hotel, ktorý sa výrazne odlišuje od ostatných hotelov. Je to oáza pokoja a budete sa tu cítiť veľmi príjemne.

Priamo na pláži

 

Nachádza sa priamo na brehu jazera, takže o krásny výhľad budete mať postarané. Balaton Siófok pláž je veľmi upravená a čistá. Naozaj sa tu o ňu starajú. Krásne prostredie dopĺňa množstvo príležitostí na aktívny oddych.

cyklotrasa

cyklotrasa

Užijete si tu kopec zábavy. Na brehu jazera je vybudovaná cyklotrasa, ktorá vás zavedie do rôznych kútov jazera. Môžete spoznať miestne zákutia a pritom si aj trochu zašportujete. Na pláži sú umiestnené i stoly na šach, prípadne môžete využiť veľké množstvo ihrísk na rôzne loptové hry, minigolf a podobné aktivity.

Ak ste vodný typ, určite využijete príležitosť naučiť sa surfovať. Tento šport je tu veľmi populárny. Na hladine jazera sa neustále niečo deje. Plávajú tu plachetnice, člny, vodné bicykle a mnoho iných vodných prostriedkov. Alebo si môžete len tak obyčajne zaplávať a osviežiť sa počas horúcich letných dní.

 

Hotel s domovskou atmosférou

 

Čo sa týka hotela samotného, tak sa tu stretnete s úžasným personálom. Ľudia pracujúci v tomto hoteli berú svoju prácu vážne a cítiť, že ich baví. To je jednou z najdôležitejších vecí, ktoré môže hotel ponúknuť, pretože práve atmosféra je to, čo len tak nevyčarujete zázračným prútikom. Vládne tu uvoľnená a domácka atmosféra, čo cítia aj návštevníci a radi sa sem vracajú.

Zamestnanci vyžarujú pozitívnu energiu, ktorú tu cítiť na každom roku a vy ju môžete načerpať. Vedia vám poradiť a pomôcť s hocijakou požiadavkou. Napríklad sa s nimi môžete poradiť o tom, kam sa vybrať a čo môžete zaujímavé vidieť v okolí. Poznajú okolie, zaujímajú sa o dianie v ňom a veľmi radi vám poradia.

wellness Siófok

kvalitné wellness služby

Balaton hotel Siófok má krásne izby, ktoré sú zariadené veľmi originálne a vy sa v nich veľmi rýchlo zabývate. Pohodlie sa tu považuje za nutnosť a vy si odpočiniete a naberiete nové sily. Nielen nové sily, ale i regeneráciu svojho organizmu môžete zrealizovať v krásnom wellness, ktoré je súčasťou hotela.

Pozitívne účinky sauny asi nemusíme spomínať. Môžete si zlepšiť kondíciu v bazéne, prípadne si dopriať celotelovú masáž vo vírivky. Veľmi obľúbené sú i klasické masáže. Špeciálna ponuka wellness zahŕňa i thajské masáže, ktoré sú tu veľmi obľúbené a mnoho ľudí sem prichádza práve kvôli nim.

 

Chutia vám maďarské špeciality, či máte radšej exotiku?

 

maďarská kuchyňa

špeciality šéfkuchára

K dispozícii máte reštauráciu, kde pracuje tím odborníkov, ktorý vám pripraví naozajstné špeciality. Môžete si tu pochutnať na maďarských špecialitách ako je rybacia polievka, či pikantné klobásky. Ale aj iné chutné jedlá maďarskej kuchyne.  Ponúknu vám však i jedlo z iných krajín, ktoré je podávané v modernom šate.

S chutnou kávou si môžete dať domáci dezert, ktorý pripavujú denne a to z tých najčerstvejších surovín. Podávajú sa tu i miestne vína, ktoré majú výbornú chuť, nabrali ju z miestnej pôdy a slnka. V blízkosti sa nachádza vinohradnícka oblasť, ktorá je častým cieľom práve milovníkov vín a degustátorov. Spoznáte chuť lokálneho vína a zoznámite sa s miestnymi odrodami.

Balaton Siófok ubytovanie je rozmanité a môžete si naozaj vybrať z toho, čo vám najviac vyhovuje. Stavte na kvalitu a kvalitný servis, aby ste sa mohli venovať iba odpočinku a relaxu počas vášho pobytu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

6 + 1 =